loader

Grafik Tasarım trendlerini sürekli daha iyiye doğru geliştiren Bykuul Creative, tüm bu yenilikleri yeni projelerine uygulamakta ve sektördeki diğer oyunculara göre gözle görünür farklar yaratmaktadır. Gerçekleştirdiği analizler ve araştırmalar sayesinde sadece reklam-iletişim sektörüne değil, çözüm ortağı olduğu markaların sektörüne de hakim olan Bykuul Creative, şirketlerin potansiyel müşteri profiline göre hazırladığı grafik tasarım çalışmalarıyla marka değerini artırır.

Öncelikle, grafik tasarım projesi isteyen marka ile bir toplantı gerçekleştirilir ve toplantı akabinde markanın hedef kitle analizi, sektör analizi ve benchmarking çalışmaları hayata geçirilerek bu araştırmalar sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda metinsel ve görsel tasarımlar gerçekleştirilir.

Bykuul Creative’nın son teknolojiye paralel olarak sürekli geliştirdiği ve tam hizmet sunduğu stüdyolarında gerçekleştirdiği grafik tasarım çalışmaları; estetik, yaratıcı ve efektif olmasının yanı sıra marka ruhuna uygunluğuyla kurumsal bütünlüğü sağlar ve söz konusu markaya prestij ve artı değer katar.

Grafik tasarım, hayal gücünün üretime dönüştürülerek görsel ortama aktarılmasıdır ve grafik tasarım programları kullanılarak gerçekleştirilir. Bu grafik tasarım programlarının en çok kullanılanları şunlardır: Adobe Photoshop CC 2020, After Effect CC 2020, Indesign CC 2020, Illustrator CC 2020 , Premiere Pro CC 2020.

Hesabım

Şifremi Unuttum
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol